Agras MG1-S – Rolniczy dron od dji

Dron DJI Agras MG1-S to nowoczesny dron do szerokiego wykorzystania w rolnictwie. MG-1S posiada w sobie najlepsze cechy znane z dronów DJI, włączając w to zaawansowany kontroler lotu A3, zestaw czujników oraz radar, który zapewnia niezawodną pracę podczas lotu. Dron jest przygotowany do wykorzystania systemu RTK co znacząco poprawia precyzję w locie.
Zarządzanie lotem odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji gdzie operator otrzymuje wszystkie informacje na temat wykonywanej misji. Parametry trasy mogą być zaprogramowane wcześniej oraz modyfikowane w czasie rzeczywistym.
Dron lata z prędkością maksymalną do 54 km/h , a czas lotu na jednej baterii wynosi do 22 minut.
W zbiorniku MG-1S zmieści się do 10 litrów płynu, co pozwala na pokrycie 6 hektarów podczas godzinnej pracy.

DRON WYPOSAŻONY W RADAR

Agras MG-1S posiada czujniki radarowe umieszczone w przedniej, tylnej oraz dolnej części drona. Za wykrywanie terenu pozwalające na regulację wysokości odpowiadają czujniki przednie oraz tylne. Dolny sensor umieszczony pod zbiornikiem z cieczą wykrywa zmianę wysokości terenu i dostosowuje lub utrzymuje wysokość nad terenem.

Dron opryskiwcz Agras
Dron Agras MG1-S

PRECYZYJNY OPRYSK POLA Z DRONA

Nowy system pomp kontroluje oddzielnie dysze znajdujące się z przodu i tyłu drona.
Dron MG-1S posiada trzy trybu oprysku: od przodu, od tyłu oraz oprysk pełny.
Operator wykonujący oprysk pola z drona ma możliwość kontroli prędkości oraz ilości oprysku dzięki nowoczesnemu czujnikowi ciśnienia i przepływu płynów. Dron do oprysków Agras to nowoczesny sposób na inteligentne zarządzanie nawadnianiem pól.

INTELIGENTNY SYSTEM ZARZĄDZANIA LOTAMI

Dron do oprysków posiada dedykowaną aplikację pozwalającą na planowanie i edytowanie ścieżki lotu MG-1S, która automatycznie oblicza odpowiednie parametry dawkowania oprysku. Można wybierać pomiędzy opryskiem intensywnym oraz wydajnym. Dron do pryskania MG1-S pozwala na inteligentny lot niemal automatycznie

KONTROLER Z WBUDOWANYM EKRANEM 5’5 CALA

Kontroler sterowania do drona DJI Agras MG-1S posiada w jasny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala/1080p. Aplikacja do sterowania całym dronem wgrana jest do kontrolera i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych programów.
Kontroler gotowy jest do pracy w trudnym terenie i posiada gumowe zabezpieczenia. Dlatego woda oraz drobinki piasku nie dostają się pod drążki kontrolera.
Wbudowany, wymienny akumulator kontrolera zapewnia czas pracy do 5 godzin.

Kontroler do DJI Agras MG-1S

SKŁADANA KONSTRUKCJA I ŁATWY TRANSPORT

Ramiona w dronie Agras MG-1S są łatwe w demontażu, a odpowiednio zaprojektowane podwozie pozwala bezpieczne użytkowanie drona w trudnym terenie.
W celu ochrony regulatorów ESC dron do podlewania wyposażony jest w wodoodporną folię, a zawór cieczy umieszczony jest z boku pompy zasilającej znajdującej się nad zbiornikiem cieczy. Taka konstrukcja sprawia, że konserwacja i czyszczenie drona jest łatwe i wygodne.

INTELIGENTNE ZASILANIE DO DRONA DJI Agras MG1-S

Dron Agras MG1-S wykorzystuje inteligentny akumulator o pojemności 12000mAh, co pozwala na około 22-minutowy lot bez załadunku. Bateria jest odpowiednio zabezpieczona przed wodą, a jego umiejscowienie ogranicza dostęp cieczy. Ładowanie akumulatora odbywa się przez specjalnego Huba, do którego można podłączyć nawet do 12 baterii do ładowania sekwencyjnego. Dron do oprysku może latać pracować przez długi czas jeśli wyposażymy się w odpowiednią ilość akumulatorów.

Agras MG1-S posiada AGRICULTURE SOLUTION PACKAGE 2.0

Zestaw Agriculture Solution Package 2.0 jest kompleksowym rozwiązaniem z którego mogą skorzystać inni producentów dronów do zastosowań rolniczych. W skład pakietu wchodzi szereg dopasowanych do zarządzania operacjami rolniczymi elementów, w tym czujniki, pompy, układ napędowy czy kontroler lotu. Zestaw ten odpowiada za odpowiednie zarządzanie dronem w czasie wykonywania misji, a opryski dronem stają się łatwiejsze.

dron opryskiwacz cena

Cena drona opryskiwacza DJI Agras MG1-S zależy od jego wyposażenia. Zapraszamy do kontaktu w celu doprecyzowania możliwości konfiguracji oraz otrzymania kompleksowej oferty.

pozostałe modele dronów rolniczych od dji

W naszej ofercie znajdują się dwa modele dronów rolniczych przeznaczonych do oprysków.
Solectric Polska jest oficjalnym dystrybutorem produktów DJI Enterprise Agriculture w Polsce.

Menu