Drony dla przemysłu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zastosowania dronów we wszelkich gałęziach gospodarki. Nowoczesne rozwiązania dronowe stosowane są coraz częściej, a my jako firma Solectric stajemy na przeciw wyzwaniu dostarczania profesjonalnych rozwiązań. Przygotowaliśmy zestaw informacji na temat tego jak i gdzie można z powodzeniem wykorzystać bezzałogowe statki powietrzne.

Oferta na drony przemysłowe jest również dostępna w naszym sklepie. Przygotowaliśmy tam gotowe zestawy dla każdej branży,

Wejdź do Sklepu Solectric

ROLNICTWO

Przemysł

ratownictwo-monitoring

wsparcie

Drony dla przemysłu

Wyszczególniliśmy kilka najważniejszych gałęzi, głównych obszarów gdzie z sukcesem można używać dronów.
Jest to między innymi.

rolnictwo, przedsiębiorstwa, ratownictwo, monitoring oraz inspekcje.

Drony znajdują coraz szersze zastosowanie w wielu gałęziach szeroko rozumianego przemysłu. Wykorzystanie bezzałogowców znacznie obniża koszty, przyspiesza pracę oraz dostarcza danych o niedostępnej wcześniej jakości i dokładności. Z myślą o profesjonalnym zastosowaniu firma DJI oferuje serię dronów Matrice. Drony dla przemysłu występują w kilku konfiguracjach, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klientów. Największe możliwości daje seria dronów Matrice 200. W tym modelu można używać dwóch kamer jednocześnie, a długi czas lotu oraz wysoka odporność na warunki meteorologiczne sprawiają, że dron idealnie sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach. Oprócz tego drona można wyposażyć w liczne czujniki i sensory od innych firm co sprawia, że ta platforma latająca jest dostosowana do wielu zadań jednocześnie.

Drony dla przemysłu – rolnictwo

 naszej ofercie znajdują się najnowocześniejsze na rynku rozwiązania z zakresu zastosowania bezzałogowców w rolnictwie. Do takich dronów należą między innymi drony z kamerami multispektralnymi oraz drony opryskiwacze. Więcej o zastosowaniu dronów w rolnictwie można przeczytać na naszej stronie poświęconej temu tematowi.

Drony dla przemysłu – ratownictwo

W naszej ofercie znajdują się również drony, które znajdują swoje zastosowanie w służbach ratunkowych podczas operacji SAR. Pomagają w tym kamery termowizyjne z serii Zenmuse XT/XT2 oraz kamery z 30-krotnym zoomem optycznym, które doskonale sprawdzają się w akcjach poszukiwawczych.

Wsparcie techniczne

Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej obsługi, konserwacji czy naprawy drona, jesteśmy dostępni. Świadczymy kompleksowe usługi konsultingowe oraz doradzamy w zakresie zastosowanie i wyboru odpowiednich modeli dronów.  Zapewniamy szkolenia oraz wsparcie podczas pierwszych lotów.

Firma Solectric jest oficjalnym dystrybutorem dronów dla przemysłu firmy DJI – produktów z serii Enterprise. Zapraszamy do kontaktu z nami celem otrzymania pełnej oferty.

Menu