DJI Tello EDU (RYZE) – PROGRAMOWALNY DRON EDUKACYJNY

DJI Tello EDU to specjalna wersja popularnego i niedrogiego drona, dostosowana do potrzeb
edukacji w nurcie STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Maths), która kładzie nacisk na
rozwój kompetencji XXI w. Zabawa z dronem DJI Tello to nauka programowania w językach Scratch, Python i Swift w nowoczesny sposób. Po odpowiednim napisaniu zadań dron może rozwijać niesamowite funkcje AI. Za pomocą jednego urządzenia można zaprogramować kilka dronów jednocześnie ucząc je np. lotu w roju. Drony mogą wykonywać liczne akrobacje w wybranym przez nas miejscu i fazie lotu. Dron doskonale sprawdza się jako nowoczesny robot edukacyjny dla najmłodszych.

NAPISZ PROGRAM W JEDNYM Z 3 JĘZYKÓW PROGRAMOWANIA dzięki DJI Tello

  1. Aplikacja Tello EDU umożliwia naukę programowania w języku SCRATCH.
  2. Na bardziej zaawansowanych użytkowników czeka oprogramowanie Swift Playgrounds na iPady
  3. Aplikacja TELLO SDK daje możliwość programowania w Pythonie.

STEROWANIE MANUALNE w DJI Tello

Sterowanie za pomocą „joisticka” pozwala nawet początkującym użytkownikom pilotować drona oraz rozwijać ich kreatywność i myślenie przestrzenne.

ALT- Szkolenia z robotów edukacyjnych

SCENARIUSZE LEKCYJNE DLA SZKÓŁ

Solectric we współpracy z grupą nauczycieli Mistrzowie Robotyki, tworzy gotowe scenariusze lekcyjne z programowania  dronów, dostosowane do potrzeb podstawy programowej polskich szkół. Zapewnia to nauczycielom gotowy materiał do prowadzenia angażujących, ciekawych lekcji, które dzieci uwielbiają.

Dron DJI Tello gotowy do działania

W zestawie z dronem znajdą Państwo wszystkie akcesoria niezbędne do czerpania satysfakcji z latania i programowania urządzenia. Osłony na śmigła zapobiegają ich uszkodzeniom, a zapasowe śmigła dają gwarancję bezproblemowego użytkowania. W zestawie są też Maty Misji Pads zwiększające możliwości w zakresie programowania dronów.

Menu