Robotyka Edukacyjna

EDUKACJA – TECHNOLOGIA – PRZYSZŁOŚĆ

MISJA SOLECTRIC EDUKACJA

Robotyka Edukacyjna to jedna z dziedzin, którą zajmujemy się w Solectric. Misją Solectric Education Solutions jest dostarczanie narzędzi wspierających kształcenie następnego pokolenia. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, dzieci zdobywają bardzo istotne kompetencje XXI wieku, które maja kluczowe znaczenie dla ich przyszłości. Robotyka edukacyjna już dziś wspomaga rozwój dzieci w zakresie matematyki, programowania oraz wpiera logiczne myślenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową firmy Solectric w zakresie robotów edukacyjnych.

OBUDŹ W DZIECIACH WYNALAZCĘ – Robotyka Edukacyjna

Zainteresowania i kreatywność najlepiej i najskuteczniej jest rozwijać w najmłodszym wieku. Pragniemy wspierać ten proces za pomocą naszego portfolio edukacyjnego, stymulując rozwój dzieci, kształcąc tym samym nową generację wynalazców i odkrywców.

NOWOCZESNA EDUKACJA W NURCIE STEAM

Podążając za rozwojem technologii oraz zmieniającym się rynkiem pracy, Solectric wprowadza na rynek nowoczesne narzędzia, zgodne z wymogami edukacji w nurcie STEAM (Nauka, Technologia, Inżynieria, Sztuka i Matematyka). Kładzie ona nacisk na efektywne nauczanie na wielu płaszczyznach naraz oraz rozwój kluczowych kompetencji XXIx – społeczno – humanistycznych i matematyczno-technologicznych.
Nasze produkty takie jak np. programowalne, edukacyjne roboty i drony pozwalają efektywnie uczyć młodzież oraz wzbudzać ciekawość świata.

ALT-Szkolenia z robotów edukacyjnych Abilix

DEDYKOWANE SCENARIUSZE LEKCYJNE

Solectric, wraz z grupą nauczycieli i instruktorów programowania „Mistrzowie Robotyki”, opracował szczegółowe scenariusze lekcyjne. Są one dedykowane dla produktów Abilix i DJI Tello EDU i dostosowane do wymogów polskiej podstawy programowej.
Kompletny zestaw dla nauczycieli zawiera: podręcznik nauczyciela, podręcznik ucznia, manuale obsługi klocków oraz języków programowania.
W ofercie posiadamy również lekcje dla osób chcących prowadzić zajęcia pozalekcyjne lub oferować specjalne wydarzenia np. urodziny.

WYDARZENIA SOLECTRIC EDUCATION

Solectric Education Solutions odwiedza regularnie targi edukacyjne, konferencje, festiwale nauki i inne eventy, gdzie prezentuje swoje produkty, przeprowadza warsztaty i zajęcia z programowania.

W 2019 roku braliśmy udział w :

NASI PARTNERZY NA RYNKU EDUKACJI

Menu