MOZA

MOZA Gudsen to innowacyjna marka, zaawansowanych technologicznie gimbali oraz akcesoriów dla branży foto – video. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach stabilizujących zarówno do mniejszych jak i profesjonalnych kamer o dużych rozmiarach. W ofercie znajdują się również gimbale do smartfonów np. z funkcją selfie stick, time-lapse czy ładowania indukcyjnego.

MOZA GUDSEN to gwarancja innowacyjności produktów i bardzo wysokiej jakości. Najpopularniejszym modelem na rynku konsumenckim jest model Mini-Mi. Jest to pierwszy na świecie gimbal
z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonów. Dzięki zaawansowanym funkcjom Mini-MI, każdy
może zostać profesjonalnym filmowcem wykorzystując do zdjęć i filmów swojego smartfona. Mini-MI zmienia zwykły telefon w profesjonalną kamerę, tworzącą płynne i dynamiczne ujęcia. Pełen FAQ na temat tego urządzenia można znaleźć na stronie producenta.

PROFESJONALNE STABILIZATORY DO DUŻYCH I  MAŁYCH KAMER

Profesjonalne, specjalistyczne rozwiązania stabilizujące zarówno do mniejszych jak i profesjonalnych kamer o dużych rozmiarach takie jak: MOZA AIR, AirCross, PRO i inne.

ZOSTAŃ PROFESJONALNYM FILMOWCEM TYLKO ZE SMARTFONEM

MOZA oferuje też kompaktowe, lekkie gimbale serii MINI do smartfonów, które zmieniają zwykły telefon w profesjonalną kamerę i umożliwiają kręcenie płynnych, dynamicznych ujęć. Posiadają one bardzo rozbudowane funkcje np. zaawansowane tryby filmowania i śledzenia obiektów, time lapse, podgląd na żywo na smartfonie  czy ładowanie indukcyjne.

Menu