KONSULTING – SZKOLENIA – SERWIS

DORADZTWO – OPTYMALIZACJA – WSPARCIE

Skorzystaj z naszego doświadczenia i szerokiej oferty sprzętowej.
Solectric kompleksowo pomaga dokonać wyboru spośród możliwych rozwiązań dronowych, informuje o wymaganym czasie realizacji zamówienia, kosztach i ubezpieczeniu. Dzielimy się z Państwem również naszą wiedzą na temat technicznych i prawnych warunków lotu dronem.
W celu zaplanowania i realizacji złożonych projektów, konsultujemy się ze specjalistycznymi działami i wspólnie szukamy najrozsądniejszych rozwiązań, zgodnych w Państwa wymaganiami.
Na życzenie Klienta zapewniamy szkolenia oraz wsparcie podczas pierwszych lotów. Oferujemy również pomoc w konfiguracji sprzętu.

PROFESJONALNE SZKOLENIA

Szkolenia w zakresie techniki i bezpieczeństwa lotów dronem przeprowadzane przez naszych doświadczonych operatorów, są najlepszą podstawą aby zacząć pracę z tym sprzętem. Zarówno poczatkujący operatorzy jak i profesjonaliści uzyskają u nas niezbędną wiedzę i wsparcie w zakresie kompleksowej obsługi drona.
Naucz się z nami doskonałego pilotażu, precyzyjnych ujęć, stabilnych, autonomicznych lotów oraz poznaj wszystkie wymogi prawne obowiązujące osoby pilotujące drony.

AKTUALIZACJE – KONSERWACJA – NAPRAWA

CERTYFIKOWANY PARTNER DJI

Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej obsługi, konserwacji czy naprawy drona, jesteśmy tu dla Ciebie.
Solectric zapewnia kompleksową, profesjonalną naprawę Twojego statku powietrznego, w możliwie najkrótszym czasie, tak abyś mógł szybko ponownie z niego korzystać.

Menu