KONSULTING – SZKOLENIA – SERWIS

Jako oficjalny dystrybutor oferujemy pełne wsparcie techniczne DJI. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na to, że pomożemy Ci w każdej problematycznej sytuacji. Zawsze staramy się jak najszybciej rozwiązywać napotkane problemy, tak aby pomóc naszym partnerom.
Nasi eksperci są dostępni zarówno w biurze w Warszawie mieszczącym się pod adresem Ficowskiego 15  w  Warszawie jak również pod adresem mailowym info@solectric.pl. Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania.

DORADZTWO – OPTYMALIZACJA – WSPARCIE

Skorzystaj z naszego doświadczenia i szerokiej oferty sprzętowej.
Solectric kompleksowo pomaga dokonać wyboru spośród możliwych rozwiązań dronowych, informuje o wymaganym czasie realizacji zamówienia, kosztach i ubezpieczeniu. Dzielimy się z Państwem również naszą wiedzą na temat technicznych i prawnych warunków lotu dronem.
W celu zaplanowania i realizacji złożonych projektów, konsultujemy się ze specjalistycznymi działami i wspólnie szukamy najrozsądniejszych rozwiązań, zgodnych w Państwa wymaganiami.
Na życzenie Klienta zapewniamy szkolenia oraz wsparcie podczas pierwszych lotów. Oferujemy również pomoc w konfiguracji sprzętu.

PROFESJONALNE SZKOLENIA

Szkolenia w zakresie techniki i bezpieczeństwa lotów dronem przeprowadzane przez naszych doświadczonych operatorów, są najlepszą podstawą aby zacząć pracę z tym sprzętem. Zarówno poczatkujący operatorzy jak i profesjonaliści uzyskają u nas niezbędną wiedzę i wsparcie w zakresie kompleksowej obsługi drona.
Naucz się z nami doskonałego pilotażu, precyzyjnych ujęć, stabilnych, autonomicznych lotów oraz poznaj wszystkie wymogi prawne obowiązujące osoby pilotujące drony. Oferujemy wsparcie techniczne DJI dla ich dronów oraz aplikacji.

AKTUALIZACJE – KONSERWACJA – NAPRAWA

CERTYFIKOWANY PARTNER I DYSTRYBUTOR DJI

Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej obsługi, konserwacji czy naprawy drona, jesteśmy tu dla Ciebie.
Solectric zapewnia kompleksową, profesjonalną naprawę Twojego statku powietrznego, w możliwie najkrótszym czasie, tak abyś mógł szybko ponownie z niego korzystać. Oferujemy wsparcie techniczne dla dronów DJI w zakresie sprzętowym oraz oprogramowania.

Menu