Makerzoid robotmaster premium

Makerzoid RM Premium to zestaw klocków przeznaczonych do edukacji. Wyposażony w 600 kolorowych klocków zestaw pomaga rozwijać dziecięcą kreatywność. Ponad 200 zaprojektowanych modeli z dostępnymi instrukcjami zapewnia rozwój umiejętności planowania, analitycznego oraz logicznego myślenia. Funkcja programowania blokowego jest doskonałym narzędziem do rozpoczęcia przygody z kodowaniem. Wcześniej opisana funkcja podobnie jak instrukcje do budowania modeli dostępna jest w darmowej aplikacji mobilnej w której oprócz wyżej wymienionych znajdziemy też materiały wideo prezentujące możliwości wykorzystania zbudowanych projektów. Cały zestaw zapakowany jest w solidne plastikowe pudełko z wbudowanym sorterem na klocki.

Logiczne Myślenie

Myślenie analityczne

Kreatywność

Rozwijaj swoje umiejętności 

Dzięki 47 kursom podzielonym na 3 poziomy zaawansowania dzieci mogą w łatwy i przyjemny sposób uczyć się niezależnie od ich doświadczenia. Każdy z trzech poziomów kształtuje i wspomaga rozwój innych kompetencji.

Poziom 1 odpowiedzialny jest za rozwój kreatywności u dziecka oraz inteligencji przestrzennej

Poziom 2 odpowiada za rozwój umiejętności takich jak analityczne myślenie oraz sprawczość

Poziom 3 dzięki nauce kodowania pozwala rozwijać umiejętność logicznego myślenia, planowania oraz zdolność rozwiązywania problemów

Postaw na swoje rozwiązania

Zaprojektowany z myślą o najmłodszych zestaw Makerzoid RM Premium zostawia ogromne pole do popisu dla dziecięcej kreatywności.  Dzięki kolorowym elementom które łączą się ze sobą w łatwy klasyczny sposób dzieci mogą postawić na własne, oryginalne rozwiązania.

Zacznij od podstaw

Dostępne w aplikacji instrukcje podzielone są na stopnie zaawansowania użytkownika. Dzięki nim możemy dobrać odpowiedni poziom dla siebie. Zaczynając od najprostszych projektów wagi czy szczypiec do zaawansowanych modeli maszyn i pojazdów.

Najłatwiejsze modele oparte są na prostych prawach fizyki przez co nie potrzebują do pracy dodatkowych źródeł zasilania. Natomiast te bardziej zaawansowane wykorzystują do swojej pracy silniki i czujniki które są dołączone do zestawu. 

Czujniki i silniki w programownaniu

Oprócz możliwości budowania konstrukcji, pojazdów czy maszyn zestaw zawiera funkcję kodowania blokowego która jest doskonałym narzędziem na początek przygody z programowaniem. Dołączone do zestawu czujniki oraz silniki rozszerzają możliwości kodowania oraz podnoszą poziom zaawansowania konstrukcji. Uczeń używa ich do sprecyzowanej pracy robota.

Łatwe kodowanie

Przeciągnij i upuść blok z przypisaną funkcją która ma wykonać robot. Łącz bloki w różny sposób świetnie się przy tym bawiąc.

LEKCJE PO POLSKU

Jako dystrybutor tego produktu na rynek polski. Wraz z najlepszymi nauczycielami i szkoleniowcami stworzyliśmy scenariusze lekcji które pomogą nauczycielom wykorzystać ten produkt na swojej lekcji.

ALT-Kurs z robotów edukacyjnych

Zestaw zawiera

600+ kolorowych klocków

200+ modeli do zbudowania z instrukcjami

2 silniki

2 czujniki

Sterownik

Kartę aktywacyjną

Menu