DJI Matrice 600 PRO – PROFESJONALNA WYDAJNOŚĆ

DJI Matrice 600 Pro
Matrice 600 Pro (M600 Pro) dziedziczy wszystko od M600 z lepszą wydajnością lotu i lepszą ładownością. Zainstalowane ramiona i anteny skracają czas potrzebny na konfigurację, a modułowa konstrukcja systemu ułatwia montaż dodatkowych modułów. Bezzałogowiec jest wyposażony w najnowsze technologie DJI, w tym kontroler lotu A3 Pro. System transmisji Lightbridge 2 HD, inteligentne baterie czy system zarządzania baterią. Kilka aparatów i gimbali Zenmuse jest natywnie kompatybilnych z dronem. Pełna integracja z oprogramowaniem i sprzętem innych firm czyni M600 Pro idealnym do profesjonalnych zdjęć lotniczych i zastosowań przemysłowych.

nowy kontroler lotu a3

Kontroler lotu A3 Pro Flight Controller ma potrójne modułowe algorytmy redundancji i diagnostyki, które porównują dane z czujników z trzech zestawów jednostek GNSS, z dodatkowymi redundancjami analitycznymi. Nowy system redundancji umożliwia precyzyjne sterowanie wielowirnikowcem, zapewniając dokładne dane dla stabilnej wydajności lotu. Systemy samo dostosowujące się, automatycznie dostosują parametry lotu w zależności od różnych obciążeń. Kompatybilność z D-RTK GNSS oznacza, że ​​A3 Pro jest odporny na zakłócenia magnetyczne, zapewniając dokładność na poziomie centymetra, odpowiednią do różnych zastosowań przemysłowych i geodezyjnych.

składana konstrukcja

DJI Matrice 600 Pro
M600 Pro jest łatwy w konfiguracji i gotowy do lotu po kilku minutach od wyjęcia z walizki transportowej. Rama została zaprojektowana pod kątem łatwiejszego transportu na co pozwala konstrukcja podwozia z szybkozamykaczem i składanym ramionom. Pod nową górną pokrywą zmieniono umiejscowienie modułów GNSS i czujników aby lepiej wykorzystać całą przestrzeń. Nogi są odporne na drgania oraz mocne lądowania. Pyłoszczelne układy napędowe upraszczają konserwację, a silniki z aktywnym chłodzeniem zapewniają niezawodność działania przez dłuższy czas. M600 Pro jest natywnie kompatybilny z kilkoma kamerami i gimbalami Zenmuse. Przy maksymalnej ładowności 6 kg bez wysiłku obsługuje gimbal Ronin-MX i DJI Focus. Do drona możemy użyć szeregu kamer od systemów Mikro Cztery Trzecie po RED EPIC czy Alexa Mini.

Multiładowarka na 6 akumulatorów

Dołączona do drona ładowarka do Matrice 600 pozwala na podłączenie i ładowanie 6 akumulatorów jednocześnie. Ładowanie kompletu baterii trwa około 90 minut. Czas lotu drona zależny jest od podłączonego ładunku i wynosi od 15 do 38 minut.

ROZSZERZONY CZAS LOTU I ZASIĘG TRANSMISJI

M600 Pro ma wydłużony czas lotu i transmisję dalekiego zasięgu o długości 3,5 km. System zarządzania bateriami sprawia, że ​​jeśli dowolna z sześciu inteligentnych baterii zostanie włączona lub wyłączona, reszta zachowa się tak samo. System zarządzania akumulatorami monitoruje każdy akumulator podczas lotu, zapewniając bezpieczne lądowanie w przypadku awarii jednego akumulatora. W porównaniu do tradycyjnych, nieinteligentnych akumulatorów, system zarządzania akumulatorami w M600 Pro upraszcza konserwację, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo.

Transmisja obrazu w hd

Kamery do M600 Pro
DJI Lightbridge 2 został zaprojektowany, aby spełnić wszystkie wymagania profesjonalnej transmisji wideo. Dron oferuje wysoką liczbę klatek na sekundę i strumieniowanie na żywo HD. Porty USB, mini-HDMI, 3G-SDI i Lightbridge 2 Ground Unit obsługują wyjście wideo w rozdzielczości do 1080p / 60 fps. Dynamiczne, samo dostosowujące się bezprzewodowe łącza danych umożliwiają transmisję dalekiego zasięgu z ultra niskim opóźnieniem. Obsługując standardową transmisję wyjściową 720p/ 59,94 kl/s i 1080i/50 kl/s, zapewniamy jeszcze więcej możliwości obrazowania z lotu ptaka.

Specyfikacja techniczna Matrice 600 pro

Pełna specyfikacja techniczna dostępna jest na oficjalnej stronie producenta drona DJI.

Matrice 600 pro – dystrybucja

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem dronów DJI służących do filmowania i inspekcji z powietrza. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne drony do filmowania takie jak Inspire 2 czy drony do zastosowań przemysłowych z serii Matrice. Zapraszamy do kontaktu naszych przyszłych partnerów hadlowych.
Menu