oferta SOLECTRIC foto/wideo

Solectric.pl oferuje rozwiązania dla profesjonalistów z branży foto i wideo. Dystrybuujemy sprzęt od renomowanych producentów, stawiających jakość na pierwszym miejscu. Oferta Solectric Foto Wideo obejmuje między innymi:
Drony DJI z serii Enterprise wraz z pełna paletą kamer Zenmuse do filmowania z powietrza w najlepszej dostępnej jakości. Aktualnie najlepsze rozwiązania w zakresie profesjonalnego filmowania z powietrza dają drony DJI Inspire 2 oraz Matrice 600. Do Inspire 2 można podłączyć dedykowane kamery Zenmuse (X5S, X7) do Matrice 600 można podłączyć praktycznie dowolną kamerę (m.in. Red, Alexa Mini) lub lustrzankę gdyż do drona można podłączyć gimbal Ronin.

Gimbale firmy Moza Gudsen produkującej zarówno mobilne stabilizatory do  smartfonów oraz gimbale do profesjonalnych lustrzanek i małych kamer.
Kamery INSTA360, który jest światowym liderem produkującym sprzęt do filmowania 360° z możliwością streamowania na żywo na liczne platformy społecznościowe.
Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się profesjonalne kamery: Z-CAM, Hasselblad czy sprzęt do ich obsługi marki iFootage. Ofertę uzupełnia marka XGIMI, która produkuje wysokiej jakości mobilne projektory wideo.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do współpracy przyszłych partnerów.

Menu