INSTA360

Insta360 to światowy lider w zakresie tworzenia kamer rejestrujących zdjęcia i filmy 360° w wysokiej rozdzielczości. Ta założona w 2014 roku firma, ma swoją główną siedzibę w Shenzhen, a biura w Los Angeles oraz Tokio. W październiku 2017 r. Google certyfikował kamerę Pro jako „Street View auto ready”, co oznacza, że ​​można je używać do robienia zdjęć 360 stopni podczas montażu na poruszającym się pojeździe. Takie zdjęcia można przesłać na platformę Google Street View .

Z Insta360 możesz za jednym dotknięciem transmitować na żywo swoje doświadczenia bezpośrednio na Facebook, Twitter, YouTube i inne platformy społecznościowe. Marka ta oferuje zarówno małe, kompaktowe kamery sportowe 360 stopni o przełomowej stabilizacji obrazu, wykorzystywane do ujęć w ruchu np. na nartach, desce czy podczas nurkowania, jak i w pełni profesjonalne kamery 360, nagrywające filmy 8K, stworzone specjalnie z myślą o profesjonalnych twórcach filmów.

Zastosowanie kamer 360 stopni

Kamery Insta 360 pozwalają na tworzenie wirtualnych spacerów, szerokich panoram również z powietrza do podłączeniu do dronów. Kamery pozwalają na tworzenie ujęć wcześniej niedostępnych, a funkcje jakie posiadają wypuszczone na rynek modele wprawią w zdumienie nawet profesjonalnych operatorów kamer.

Kamery 360 najczęściej wykorzystywane są w: prezentacji nieruchomości, w mediach, w prezentacjach multimedialnych czy do udostępniania zdjęć na google street view. Kamery mogą być wykorzystywane w wielu firmach z branży foto/wideo, które chcą rozwinąć zakres swoich usług poprzez filmowanie w 360°.

O najnowszych modelach i ich możliwościach można przeczytać w naszym dziale Newsów.

Insta360 – Dystrybucja

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem kamer Insta360 w Polsce. Regularnie zaopatrujemy zarówno małe sklepy jak i duże sieci sklepów z elektroniką.
Zapraszamy do kontaktu przyszłych partnerów po więcej informacji na temat możliwości współpracy.

Menu