Robomaster s1 – Robot edukacyjny

Pierwszy robot edukacyjny DJI Robomaster S1 ujrzał światło dzienne. Zapraszamy do zapoznaniem się z opisem produktu, specyfikacją techniczną oraz jego możliwościami.

Wygląda rewelacyjnie, posiada możliwość programowania w Scratch oraz Python, oczywiście również wykorzystuje AI.

Już testujemy i wkrótce pokażemy Wam efekty!

Robomaster s1 – pierwszy Robot edukacyjny od dji

Firma DJI tym razem stawia na edukację najmłodszych i prezentuje edukacyjnego robota. Model S1 został zaprojektowany czerpiąc inspirację z corocznych zawodów Robomaster, które DJI organizuje. Zabawa oraz używanie robota edukacyjnego S1 łączy ze sobą naukę matematyki, programowania, fizyki oraz wspomaga logiczne uczenie. Modułowa konstrukcja pozwala na stworzenie swojego robota od podstaw, wkręcając każdą śrubkę samodzielnie. Pozwala to na dokładne poznanie urządzenia i gwarantuje dobrą zabawę już po rozpakowaniu urządzenia.

Robomaster S1 wyposażony jest w komputer, który dzięki szybkiemu procesorowi pozwala na obsługę wielu wątków jednocześnie w tym transmisję obrazu w wysokiej rozdzielczości.

Robot DJI Robomaster s1 wyposażony w działko

Robot edukacyjny Robomaster S1 wyposażony jest w działko do strzelania żelowymi kulkami oraz wiązkami podczerwieni. Każdy strzał sygnalizowany jest efektem dźwiękowym oraz odrzutem co wiernie odwzorowuje prawdziwą bitwę. Aby podkreślić i doprecyzować trajektorię lotu, robot wykorzystuje światła LED. Żelowe kulki są w pełni bezpiecznie, nietoksyczne, a sam system wystrzału ma ograniczenie częstotliwości strzałów i kąta nachylenia.

Ruch w każdym kierunku

DJI Robomaster S1 posiada cztery koła Mecanum, a każde wyposażone jest w 12 rolek, pozwalających na ruch w każdym kierunku. Koła napędzane są silnikami M3508I z regulatorami o momencie obrotowym 250 mN’m

Pełen zestaw czujników

Obudowa Robomastera S1 posiada 6 paneli wykrywających uderzenia kulek lub wypuszczonej z innego modelu wiązki podczerwieni. Inteligentny system analizuje trafienia i wyświetla informacje w czasie rzeczywistym.

W pełni programowalny

Robota można zaprogramować w językach Scratch i Python, który za pomocą sztucznej inteligencji pozwala rozpoznawać gesty, dźwięki oraz inne roboty Robomaster. Można go zaprogramować na przykład w taki sposób aby podążał po wyznaczonej linii.

Kamera fpv do płynnego sterowania

Instalując darmową aplikację RoboMaster do obsługi robota na swojego smartfona możemy widzieć obraz bezpośrednio z kamery robota i wykonywać liczne misje. Oprócz tego robot może służyć wyścigom czy bitwie z innymi robotami. Telefon zamienia się w kontroler sterujący, a aplikacja działa z systemami iOS, Android i Windows.

dji robomaster s1 – cena

Zamów robota DJI Robomaster S1 w cenie 1799 zł brutto.

Zobacz Więcej produktów edukacyjnych z naszej oferty.

Menu