Klocki APITOR SUPER BOT to programowalne klocki dla dzieci już od 6. roku życia, które są kompatybilne z wieloma dostępnymi na rynku klockami w tym Lego. Wykorzystaj klocki Apitor z pozostałymi zestawami klocków aby zwiększyć ich potencjał i ożywić je za pomocą czujników oraz aplikacji na Twojego smartfona.

Jeden zestaw klocków apitor pozwala zbudować aż 18 wielofunkcyjnych modeli robotów przy użyciu gotowych instrukcji np. huśtawkę, jeppa czy motocykl lub nieograniczoną ilość modeli według własnego pomysłu. Zestaw rozwija kreatywność u dzieci i pozwala na tworzenie zupełnie nowych produktów, które zamienią się w działające w pełni sterowalne roboty. Klocki Apitor produkowane są w oparciu o koncepcję STEAM, tak aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w kreatywności dzieci.

Zestaw Apitor SuperBot składa się z 410 klocków, jednostki sterującej, dwóch czujników podczerwieni, które pomogą robotowi m.in. unikać przeszkód, mierzyć odległość, podążać za liniami i identyfikować kolory.

Łatwe programowanie klocków

Modelami Apitor steruje się przy pomocy aplikacji Apitor Robot (dostępnej zarówno na iOS jak i Androida). W aplikacji dowiesz się jak krok po kroku składać modele robotów i zakodujesz je w graficznym języku programowania Scratch. Program dla swojego robota można stworzyć za pomocą kolorowych klocków dostępnych w aplikacji. Dzięki apce, robot będzie wykonywał Twoje polecenia, i poruszał się tak jak go zaprogramowałeś. Aplikacja umożliwia także sterowanie zbudowanymi modelami na zasadzie joisticka.

Zapraszamy na film prezentujący możliości klockó edukacyjnych Apitor.

https://www.youtube.com/watch?v=6sOLHQjsWvQ

Pełna gama produktów edukacyjnych, w tym oferta robotów edukacyjnych znajduje się w zakładce Edukacja na naszej stronie.

Menu